STRONY INTERNETOWE WordPress

Wykonujemy indywidualne projekty stron dopasowane do Państwa potrzeb. Nowoczesne, czytelne strona WWW z wersją mobilną na smartfony.  Gwarantujemy prosty i intuicyjny systeme CMS. Oferujemy projekty własne, lub według Państwa indywidualnych preferencji. Strony internetowe tworzone oraz prowadzone przez Elevation Group projektowane są w oparciu o obowiązujące standardy jak i w pełni profesjonalne podejście.

Proponujemy zarówno proste strony wizytówkowe (dla mniej wymagających klientów), ale także bardziej zaawansowane projekty, rozbudowanych strony internetowych dla firm.
Jeżeli Twoja firma nie posiada odpowiedniej osoby do zarządzania  aktualną stroną internetową to możesz również zlecić to nam. Od lat prowadzimy i administrujemy strony internetowe.

Social Media

Potencjalni klienci Twojej firmy są również w mediach społecznościowych. Na portalach społecznościowych szukają informacji o produktach i usługach oferowanych przez różne firmy. Warto wyjść naprzeciw im i pokazać swoje usługi lub produkty.

Prowadzimy działania marketingowe na portalach: Facebook, Google+, Instagram, Twitter, LinkedInczy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze kont firmowych z różnych branż. Pomożemy Ci również zaplanować i zrealizować skuteczną kampanię budżetową, która pozwoli dotrzeć do osób które nawet Cię nie szukają!

Google Display Advertising (SEO).

Perfekcyjnie zoptymalizowana strona internetowa i dobre SEO sprawią, że Twoja strona internetowa znajdzie się w czołowych pozycjach  w Google.

Zbyt mała ilość Klientów odwiedza Twoją stronę/sklep?  Chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie i jednocześnie zbudować silny wizerunek swojej marki w Internecie?
Zaufaj nam i powierz swoją stronę w nasze ręce. Napisz lub zadzwoń do nas a pomożemy Ci w realizacji Twoich planów.

Google AdWords

To narzędzie do tworzenia szybkich i niezwykle skutecznych kampanii.
Klient płaci za konkretny efekt – kliknięcie – wejście na stronę. Kampania Google Adwords to dobre wsparcie dla SEO. To również gwarancja pozycji w pierwszych wynikach wyszukiwań (do czasu wyczerpania budżetu reklamowego).

Jeśli nie masz czasu czekać, aż Twoja strona osiągnie pożądane pozycje i  potrzebujesz prawdziwych wejść na Twoją stronę – Dobrze trafiłeś! Poprowadzimy lub zoptymalizujemy Twoją kampanię Google Adwords.

Pozyskuj więcej klientów, buduj wizerunek w internecie.

KONTAKT